77-1
history_section_01_1

Повний цикл організації свят

Дитячі свята

Свята за календарем

Ivent для дорослих

Дзвінкий сміх, схвальні погляди, яскраві танці, захоплюючі конкурси, смачні пригощання, незабутні фотографії - все це неодмінні атрибути святкового заходу для дітей. Проведення дитячих свят важливо довірити професіоналам, які знають напевно, як порадувати маленьких учасників святкування.

Участь в масових заходах відіграє важливу роль у формуванні особистості дитини. Крім отримання заряду позитивних емоцій і яскравих вражень діти:

  • Вчаться користуватися правилами етикету (як правильно сформулювати привітання, культурно поводитися за столом, з вдячністю приймати подарунки).
  • Розширюють кругозір. Сценарії свят від клубу Hello baby містять пізнавальні ігри: малюки і підлітки отримують нові знання, проводять експерименти, разом шукають відповіді на каверзні запитання вікторин.
  • Розкривають себе і самостверджуються. В процесі захоплюючих ігор і оригінальних конкурсів хлопчики й дівчатка можуть блиснути досі невідомими талантами.

Яким би не був привід: День народження іменинника будь-якого віку, Новий рік, 14 лютого, 8 березня, Масляна, Випускний, День знань, Halloween або просто зустріч добрих друзів, ми готові взяти на себе всі організаційні клопоти, а вам залишити лише радість і задоволення від святкування визначної події.

  • Наша івент агенція проводить заходи будь-якого масштабу - від камерних, сімейних, до шкільних випускних або корпоративних свят.

Будь-який  масштаб, будь-яка локація, будь-яка Ваша ідея буде реалізована в найкоротші терміни командою професіоналів. Повний цикл містить  розробку концепції свята - від запрошення до відеофільму про те, як проходила ваша важлива подія! Декор і флористика, авторський сценарій, технічне забезпечення, піротехніка, супровід запрошеного артиста, повне забезпечення реквізитом, створення відео контенту для свята, фото і відео зйомка в ході заходів, допомога в складанні гармонійного меню, координація програми перебування гостей які приїхали  здалеку - ось далеко не всі завдання, які ми готові вирішувати за вас.

Ми організовуємосвята як в нашому сімейному клубі Hello Baby, так і на виїзді !

1.

Особистий менеджер

Ваш особистий менеджер продумає і організує ваше свято   

event 41

2.

Індивідуальний сценарій

Сценарій та наповнення події завжди створюється індивідуально, будь-яке свято унікально

event31

3.

Всі ваші побажання

Максимально реалізуємо побажання своїх клієнтів

event61

4.

Будь-яка локація

Організовуємо виїзні свята на будь-якому майданчику. Можемо привезти свято навіть додому, або провести святкування on-line

event71

Наші івенти