Фізичнийрозвиток

Гнучкість і розтяжка, координація і баланс, струнка фігура і жіноче здоров’я, для того, що б у вас все це було, ми розробили ряд курсів для дорослих.
Спеціально розроблений курс інтенсивної розтяжки на основі гімнастичних вправ, йоги і танців. Весь комплекс вправ спрямований на вдосконалення гнучкості і розвиток рухливості в суглобах, м’язах і зв’язках всього тіла.
Завдяки регулярним тренуванням ви зможете сісти на шпагат.

Розвиваються 90% м'язів тіла
90%
Досвідчені і уважні тренери
100%
Індивідуальний підхід до учня
100%
Затишний зал
100%
Професійні гамаки
100%
Зручний розклад!
100%

А ще в нашому клубі ви зустрінете однодумців, людей, які так само як і ви хочуть вести здоровий спосіб життя. Ви проведете час з користю і задоволенням!

Особлива пропозиція -FLY YOGA (йога в гамаках) для дорослих

Бажаєте навчитися літати?
У Hello baby ми створили для цього всі умови.

FLY YOGA

FLY YOGA (йога в гамаках)

Це нова методика, яка переносить практику класичної йоги на відстань метра від землі. Вона доступна кожному незалежно від віку і рівня підготовки.
Заняття в гамаку – найбезпечніший і ефективний спосіб зняти м’язових блокувань, витягнути хребет під вагою власного тіла. М’язи та сухожилля стають міцними і еластичними, поліпшується рухливість суглобів.
Положення «вниз головою» покращуэ кровообіг і насичуюэ киснем головний мозок, що, в свою чергу, впливає на розумове функціонування, концентрацію, пам’ять і емоції. Ефективно тренується вестибулярний апарат.

Інтелектуальне і психологічне вдосконалення для дорослих

Розроблені нами курси не про уроки в школі або лабораторні в інституті.
Це про непрості ситуації у житті, складні питання на роботі або в бізнесі.
Ми створили середовище, в якому вчаться мислити рішеннями.
Бачити завдання так, як їх не бачать інші, тобто, знайти рішення там, де його немає.

Швидкочитання

Eйдетика

Практична психологія

Шахи

Вокал

Іноземна мова

Швидкочитання

Сьогодні, в шаленому ритмі життя, головна цінність — час.
Всі намагаються ефективно його використовувати. Для цього необхідно навчитися швидко обробляти велику кількість інформації. Інструменти швидкочитання — це сукупність різних вправ, які дозволяють легше запам’ятовувати великі обсяги інформації й швидко, але усвідомлено прочитувати книги, розвивати всі типи сприйняття інформації, мислення і пам’яті.

Ейдетика

Ейдетика — це комплекс методів для школярів, студентів, фахівців будь-яких професій, керівників, бізнесменів. Розвиваємо довго- і короткочасну пам’ять, уяву, фантазію. Навчаємо думати наперед; швидко приймати рішення; оцінювати ситуацію; раціонально, але нестандартно мислити.
Ви будете швидко і якісно обробляти інформацію для успішного вирішення робочих і бізнес-питань. Це курс для тих, хто хоче бути продуктивними.

Практична психологія

Наш фахівець — психолог для дорослих, допоможе, якщо Ви потрапили у важку життєву ситуацію:

  • Дитячо-батьківські взаємини

Виховання, розв’язання складних проблем, вдосконалення;

  • Профорієнтація

Вибір профілю навчання від 12 років, вибір професії від 14 років.
Працюємо на основі унікальної тестової бази;

  • Емоційно-особистісні проблеми

Знижений настрій, підвищена збудливість, агресивність, тривожність, страхи;

  • Проблеми спілкування

Замкнутість, невміння постояти за себе, самотність;

  • Особистісний ріст та розвиток

Покликання, визначення життєвих цілей, самоактуалізація;

  • Сімейні взаємини

Терапія пар.

Шахи для дорослих

Такий вид спорту, як шахи, переоцінити складно. Не дарма вважається, що Шахи – це світ інтелекту і логічного мислення. Знання і вміння отримані на заняттях знадобляться особливо тим, хто прагне приймати правильні рішення кожен день.

Вокал

Є думка, що голос кожного видатного вокаліста дістався йому від природи. Ви напевно зустрічалися з такою помилкою. Але це не так.

Щоб співати красиво, правильно і безпечно для зв’язок, кожному вокалісту доводиться вчитися в школі вокалу, займатися з репетитором, освоювати вокальні техніки, які найбільш підходять для голосу.

Є думка, що голос кожного видатного вокаліста дістався йому від природи. Ви напевно зустрічалися з такою помилкою. Але це не так.

Щоб співати красиво, правильно і безпечно для зв’язок, кожному вокалісту доводиться вчитися в школі вокалу, займатися з репетитором, освоювати вокальні техніки, які найбільш підходять для голосу.

Кожен голос унікальний і уроки вокалу потрібні для того, щоб розвинути його і виявити особливості. Тому основне завдання викладача вокалу при навчанні початківців – підібрати той стиль і ту манеру співу, яка буде максимально ефектно підкреслювати ваш голос. Ну і, звичайно, навчити правильно дихати, артикулювати і потрапляти в ноти. Ніхто не зможе заспівати всі пісні на землі – але підібрати підходящий вокальний репертуар, вивчити техніку і навчитися співати у власному стилі може кожен.

Іноземна мова

Бажаєте розмовляти іноземною мовою також добре, як і на рідній мові? Хочете подорожувати, працювати, емігрувати – необхідне знання мови? Зверніться в наш Сімейний клуби повідомте про бажання вивчати іноземну мову. У нас Ви можете вибрати для себе максимально зручний графік навчання. А викладач запропонує оптимальний план навчання грунтуючись на вашому рівні знань.

01

Прийом фахівця в клубі

02

Консультація on-line

03

Виїзна консультація