Hello Baby Наші
Програми
1213

Освіта

Легко та цікаво отримувати нові знання.

1214

Творчість

Розвиток безмежних можливостей.

1215

Спорт

Різноманітність напрямків вражає.

Освіта

Дитинство – найкраща пора для всебічного розвитку особистості. У цю пору у діток формується характер, закладаються основні риси особистості і навички спілкування, а ігрова діяльність дозволяє поглинати багато інформації, більшу частину знань люди засвоюють саме в дитячому віці.

Розвиток дітей 1-2, 2-3, 3-4 роки

Дитячий садок 2,6 - 6 років

Дитячий садок англійською мовою 2,6 - 6 років

Вивчення іноземної мови

Ейдетика і розвиток пам'яті

Підготовка до школи з елементами ейдетики

Швидкочитання і розвиток пам'яті

Територія IQ для дітей від 6 до 10 років

Міський літній табір від 6 до 13 років

Айті

Розвиток дітей 1-2, 2-3, 3-4 роки (Заняття у групі та індивідуально)

На заняттях в студії раннього розвитку кожна гра або вправа тривають не довше 3-4 хвилин, тому малюки не встигають втомлюватися, але встигають зробити і пізнати дуже багато. Акцент студії: ігрова і рухова діяльність.

Дитячий садок для дітей від 2,6 до 6 років (малочисельні групи)

Ми багато уваги приділяємо загальному розвитку кругозору і мовлення дитини через пізнання навколишнього світу. Кожен день проходить багато занять:  хореографія,  вокал,  фізкультура,  англійська мова,  математика,  читання,  експерименти,  творчість,  робототехніка,  казкові вистави – і це все в одному місці !!!

Дитячий садок Англійською мовою для дітей від 2,6 до 6 років (малочисельні групи)

Викладання і спілкування з дитиною протягом дня відбувається виключно англійською мовою і це дає колосальні позитивні результати! У дітей формується міцна мовна база, розширюється активний словниковий запас і краще сприймається англійська мова на слух, як наслідок, у них не буде виникати мовного бар’єру при спілкуванні з носіями язика.

Вивчення іноземної мови (малочисельні групи)

 • Англійська мова
 • Іврит

Найкраще, що можна дати дитині з малечку – знання іноземних мов. Всім відомо, що  дитячий вік – найсприятливіший для вивчення мов, тому що діти все швидко схоплюють і запам’ятовують.

Ейдетика і розвиток пам'яті (малочисельні групи)

Ейдетика – це комплекс методик для розвитку пам’яті та образного мислення. Наші заняття допоможуть розвинутися творчим здібностям, креативності, тренують пам’ять, уважність і кмітливість дитини. Діти, які займаються за цими методиками, ніколи не будуть стандартними, а навпаки відрізнятимуться від однолітків своєю оригінальністю. Нові знання будуть даватися особливо легко!

Підготовка до школи з елементами ейдетики

Шкільна готовність – це рівень розумового, соціального та емоційного розвитку дитини, що дозволяє йому вирішувати шкільні завдання і справлятися з новими обов’язками. Тому ми підходимо до етапу підготовки комплексно!

Швидкочитання і розвиток пам'яті (заняття в групі і індивідуально)

Навички, які здобуваються і тренуються на цих заняттях, дуже знадобляться дитині в подальшому. Завдяки своїм здібностям учень не буде витрачати багато часу на виконання домашніх завдань, а значить, його ставлення до навчання буде більш позитивним.

Територія IQ для дітей від 6 до 10 років (малочисельні групи)

Всім батькам хочеться, щоб їх улюблені дітки росли більш товариськими, веселими, допитливими, креативними, а головне – щасливими. На заняттях, спрямованих на розвиток емоційного інтелекту, під модераторством дитячого психолога, діти будуть пізнавати свої реакції і вчитися ними управляти!

Міський літній табір від 6 до 13 років (малочисельні групи)

Унікальні тематичні зміни зроблять кожен день вашої дитини незабутнім! Ніякого ризику, якщо табір близенько!  Кожен день хлопців та дівчат чекають: різноманітні настільні й активні ігри, квести, лабораторні дослідження, майстер-класи, дискотеки, прогулянки на свіжому повітрі, екскурсії, кулінарні експерименти і багато-багато іншого … 

Для просунутих дітей і їх батьків в тренді живе off-лайн спілкування без телефонів і планшетів. Дізнайтеся подробиці у нашого менеджера.

Айті

Сучасні технології тісно пов’язані з нашою повсякденністю, і їх кількість зростає щороку. Вони спрощують наше життя, дозволяючи оперувати інформацією, розважатися і підтримувати спілкування. Але будь-який високотехнологічний інструмент вимагає знань і навичок для його використання, тому навчання високим технологіям потрібно починати з раннього віку.

Так само ми пропонуємо вам скористатися послугами вузьких фахівців високої кваліфікації:
 • Логопед-дефектолог
 • Корекційний педагог
 • Дитячий, сімейний психолог

Творчість

Художня і прикладна творчість має велике значення у всебічному розвитку особистості дитини. Саме в ранньому віці може проявитися обдарованість – підкреслюють дитячі психологи. Ми створили найкращі умови для реалізації творчих здібностей дітей і дорослих.

Художня майстерня

Вокал

Пісочна арт - терапія

Столярна майстерня

Акторська майстерність з постановками англійською мовою

Художня майстерня

У дошкільнят і школярів, які регулярно відвідують уроки, формуються: почуття прекрасного; естетичний смак, здатність розуміти художню мову; посидючість, вольові якості; вміння спостерігати. Крім того, малювання тренує зорову пам’ять, сприяє всебічному розвитку особистості. Подаруйте своїй дитині можливість розвивати свої таланти в колі творчих особистостей. Різнопланові уроки і майстер-класи розвинуть світосприйняття дитини.

Вокал

Викладач вокалу клубу Hello baby допоможе вашим дітям розкрити свій потенціал, правильно поставити голос, позбутися блоків. Наша дитяча вокальна студія дозволить перетворити хобі, тобто захоплення дитини, в перспективне заняття, яке може перерости в професійну діяльність у майбутньому. Сучасне обладнання, комфортні умови і досвідчені фахівці зроблять процес навчання максимально комфортним і ефективним.

В нашій музичній студії є можливість записати власний трек або пісню!

Пісочна арт - терапія

Діти ніби занурюються у чарівний і вабливий пісочний світ. Кожен з них будує в пісочниці свою модель світу, відображаючи всі свої занепокоєння, страхи і хвилювання або проявляє безмежну фантазію. До того ж, в піску малюк сам розставляє акценти поведінки і дій персонажів, а це допомагає йому знаходити правильні рішення і в житті. Крім того, пісок: розвиває дрібну моторику; відкриває широкий простір для проявів фантазії; допомагають регулювати механізми мислення.

Столярна майстерня

Тут хлопчики й дівчатка познайомляться з різними етапами столярної справи: навчаться користуватися сучасними верстатами та інструментами, дізнаються про властивості дерева як матеріалу, отримають навички дизайну виробів, самостійно створять іграшки з самого екологічного матеріалу. Уроки проводить професійний столяр, а сама майстерня оснащена усім необхідним для повноцінного творчого процесу.

Акторська майстерність з постановками англійською мовою

Метою занять в студії є розвиток мови і артистичних здібностей дітей через театралізовану діяльність. Виразність мови, імпровізація, координація рухів, комунікативні навички, добра пам’ять і багато іншого – ось що отримають ваші діти в нашій атмосфері творчості і довіри, умови якої дають можливість кожній дитині висловитися в процесі гри.

Спорт

Для дітей дошкільного віку характерна підвищена рухова активність, і в цей період важливо спрямувати цю активність на правильний розвиток організму. Заняття активними видами спорту здатні позитивно впливати на формування здорового організму і розумові здібності дитини.

Хореографія

Шахи

Бойові види мистецтва

Дитячий фітнес

Fly Yoga Kids

Бальні танці

Гімнастика/акробатика

 

Хореографія

 

Танець – це не просто привабливі рухи під музику. За допомогою танцю спілкуються, в танці живуть! У хореографічній студії заняття спрямовані на розвиток не тільки пластичності і витривалості, а й уяви, артистичності. Щотижневі зустрічі в групі і регулярні виступи сприяють підвищенню самооцінки, сором’язливих і нетовариських дітей вони роблять ініціативніше.

 • Jazz – funk

Шахи

Запрошуємо вас відправитися у подорож до дивовижного світу шахів. Це – світ інтелекту і логічного мислення. Граючи в шахи, діти стають більш посидючіші, уважні, зосереджені. Заняття сприяють підвищенню самооцінки, розвитку уяви. Ми знаємо – в партії виграє кожен, незалежно від того, хто став переможцем.

 

Бойові види мистецтва

 

Єдиноборства це величезна частина культури життя, їх популярність по всьому світу не потребує пояснення. Карате, капоейра відносяться до найбільш популярних, оскільки є не тільки бойовими мистецтвами, а й застосовуються для духовного розвитку і оздоровлення. Ці види бойових мистецтв допомагають розвинути своє тіло, стати більш стриманим і дисциплінованим.

Вивчення і регулярні тренування з малого віку допомагають зміцнити фізичне і психологічне здоров’я.

 • Карате

Дитячий фітнес

Сімейний клуб Hello baby проводить тренування з фітнесу для дітей різного віку. Вони допомагають зміцнити організм, зробити дитину здоровою та активною. Якщо шукаєте дитячий спортклуб, ми готові запропонувати кращі умови в місті Дніпро. Наш спортзал обладнаний усім необхідним для продуктивних занять, тому тренування проходять у відповідній обстановці, і з цікавістю. Кожен тренер є сертифікованим фахівцем и проводить вправи в ігровій формі, це допомагає залучити і зацікавити дітей. Малюк прагне виконувати всі рекомендації тренера, саме це дає відмінні результати.

 • Флай-йога

 • Акробатика

 • Гімнастика

FLY YOGA KIDS (Заняття з гамаком для дітей)

Заняття вчать малюка управляти своїм тілом і бути більш дисциплінованим і уважним. Завдяки заняттям FLY YOGA зникають емоційні перекоси, примхливість, агресивність або скутість. 

FLY YOGA KIDS допоможе вашій дитині:

 • зміцнити всі м’язи, розвинути витривалість
 • розвантажити хребет, що особливо важливо для школярів.
 • виправити поставу і викривлення хребта на ранніх стадіях, уникнути розвитку сколіозу
 • позбутися затискачів і блоків, розрядити складні емоції і гармонізувати настрій
 • стати більш врівноваженим і уважним на уроках, нормалізується сон
 • діти, що відвідують заняття йогою, набагато менше хворіють і втомлюються

FLY YOGA дасть дитині відчуття польоту, спритності, радості і допоможе знайти нових друзів.

Бальні танці

Здатність до танцю і його сприйняття закладена в кожній дитині. Дуже важливо не пропустити момент, коли для малюка танець є чимось легким і дуже цікавим. Якщо в цей момент Ви зможете сприяти виникненню його любові до танців, то швидше за все це стане його найулюбленішим хобі, а можливо і професією в майбутньому.

Бальні Танці – це вид мистецтва, який залучає дитину в світ рухів і ритму, чутливості і мислення одночасно.

Спочатку будуть несміливі кроки, але з часом …  Уявіть собі, ваш малюк з рівною спинкою, під красиву, класичну музику плавно рухається в танці по світлій, великий залі і відчуває себе Неперевершено, дивлячись на себе у дзеркала. Таке дійство окрилює…

Гімнастика/акробатика

Зберегти гнучкість, розвинути силу і витривалість, а також отримувати задоволення від занять спортом малюкові допоможуть заняття в нашому клубі. Ми пропонуємо заняття гімнастикою для дітей від 2 років, це допоможе йому навчитися координувати свої рухи і сприятиме гармонійному розвитку.

Також у нас викладається на високому рівні Акробатика для дітей від 2 років, яка проводиться в ігровій формі. Це комплекс спортивних вправ, які проводять кваліфіковані тренери, вони мають великий досвід роботи з дітьми всіх вікових груп. Обладнання в гімнастичному залі відповідає європейським стандартам і відповідає вимогам дитячої безпеки.

Hello Baby чекає на вас!